Październik 2022

logoLP

W październiku sprzęt zakupiony w ramach programu Laboratoria Przyszłości wykorzystany był na następujących zajęciach i imprezach:

1.  Sprzęt nagłaśniający na otrżęsinach klas czwartych

2. Tydzień Codeweek

3. W październiku na lekcjach techniki uczniowie kl.6. tworzyli wisiorki. Do ich wykonania wykorzystywali sznurek, wstążki, elementy drewniane oraz wypalarki. Okazało się, że używanie wypalarek nie jest wcale takie proste.

102678944 3CDE AAA4 946E 0DC4895A5A2C   12E62C8B1F-168C-170F-7B49-CD3D96B22A94.jpg

5. Uczennice z klasy 6C wykorzystując sprzęt fotograficzny zakupiony z programu "Laboratoria Przyszłości" wykonały reprodukcje swoich prac do galerii plastycznej na stronie internetowej strony szkoły. Fotografowane prace zostały zrealizowane na konkurs plastyczny, którego tematem było "Zdrowie psychiczne - wyraź je artystycznie", organizatorem konkursu był Urząd Marszałkowski
Województwa Kujawsko-Pomorskiego.

IMG 7014

6. Pracownia biologiczna została wyposażona w mikroskopy zakupione w ramach programu Laboratoria Przyszłości.  We wrześniu i październiku uczniowie klas 6 poznawali budowę i funkcje tkanek zwierzęcych wykorzystując preparaty mikroskopowe.