OGÓLNOPOLSKI PROJEKT EDUKACYJNY "GRAMY ZMYSŁAMI"

W roku szkolnym 2022/2023 ponownie realizujemy w naszej szkole Ogólnopolski Projekt Edukacyjny "Gramy Zmysłami". Podczas zajęć rewalidacyjnych uczniowie biorący udział w projekcie mają możliwość poznawania świata wieloma zmysłami oraz zdobywania wiedzy na temat integracji sensorycznej. Ponadto przy okazji poznawania zmysłów rozwijamy motorykę małą i tworzymy kreatywne prace plastyczne.

Gramy Zmysłami plakatgramyzmysłami

Gramy zmysłami

W roku szkolnym 2023/2024 już po raz trzeci bierzemy udział  w Ogólnopolskim Projekcie Edukacyjnym "Gramy Zmysłami". Uczniowie uczestniczący w projekcie mają możliwość poznawania świata wielozmysłowo oraz zdobywania wiedzy na temat integracji sensorycznej. Ponadto przy okazji poznawania zmysłów rozwijamy motorykę małą i tworzymy kreatywne prace plastyczne.
Zadania w tej edycji to: sensoryczny tor przeszkód, masa plastyczna, sensoryczna choinka, akademia smaku, brudne zadanie, sensoryczna pisanka, dźwięki wokół nas, sensoryczne pudełko.

Ogólnopolski Projekt