Styczeń 2023

logoLP

W styczniu sprzęt zakupiony w ramach programu Laboratoria Przyszłości wykorzystany był na następujących zajęciach i imprezach:

1. Uczniowie klasy 4C na lekcji plastyki dokumentowali swoją twórczość przy użyciu sprzętu fotograficznego zakupionego w ramach programu "Laboratoria przyszłości". Temat wykonywanych prac - "Mikołaj Kopernik - dzień z życia astronoma"

18

2. Na lekcjach techniki w klasach szóstych uczniowie wykonali ciekawe prace wytwórcze. Podczas zajęć korzystali ze sprzętu zakupionego w ramach Laboratoriów Przyszłości. Jest to projekt, poprzez udział w którym uczniowie doskonalą umiejętności praktyczne i zdobywają kompetencje z tzw. kierunków STEAM, czyli nauki, technologii, inżynierii, sztuki oraz matematyki.

laboratorium231  laboratorium233 laboratorium235

laboratorium234 laboratorium232 laboratorium237