ZUCHY

Od 29 kwietnia 2021 roku przy naszej szkole działa Próbna 5 Toruńska Gromada Zuchowa „Dzielni Odkrywcy”, której drużynową jest hm. Lucyna Czechowska.

Gromada działa zgodnie z Harcerskim Systemem Wychowawczym, tworząc dzieciom przestrzeń do wszechstronnego rozwoju poprzez stawianie wyzwań. Z racji wciąż doskwierającej naszemu społeczeństwu pandemii COVID-19 w rozpoczynającym się roku szkolnym szczególny nacisk położony będzie na ruch na świeżym powietrzu i budowanie relacji rówieśniczych. Zapraszamy do podejrzenia dotychczasowych aktywności gromady na jej fanpage.

Zbiórki odbywają się raz w tygodniu – w czwartki - na terenie szkoły (lub wokół niego) w godzinach 16.30-18.00.

Rodziców zainteresowanych udziałem ich dzieci w zbiórkach zuchowych prosimy o wcześniejszą informację mailowo (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.) lub telefonicznie (516947787).

Zapraszamy!

zuchy1 zuchy2