SUKCESY SPORTOWE 

MISTRZOSTWA TORUNIA W MINIPIŁCE NOŻNEJ

26 maja 2023 r. uczniowie naszej szkoły wywalczyli II miejsce w Mistrzostwach Torunia w Minipiłce Nożnej. W tegorocznych rozgrywkach rywalizowało 16 szkół podstawowych z naszego miasta. W finale drużyna SP 10 pokonała SP28 2:1, SP 14 4 :2 i uległa SP 8 1 :3. Szkołę naszą reprezentowali:  Kryspin Boniecki 6d,  Nikodem Lipiński 6d,  Kacper Roman 6b,  Michał Pierzchalski 6b,  Jędrzej Jezierski 6b,  Gabriel Wilczyński 6d, Hubert Wojciechowski 6b,  Franciszek Jaroń 6b,  Tymon Ślusarczyk 6b,  Jakub Pradziad 4c. Gratulujemy!

minipilka232

INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA TORUNIA W LEKKIEJ ATLETYCE – IGRZYSKA MŁODZIEŻY

19 maja na Stadionie Miejskim im. Grzegorza Duneckiego w Toruniu odbyły się Indywidualne Mistrzostwa Torunia w Lekkiej Atletyce - Igrzyska Młodzieży Szkolnej.

W biegu na dystansie 600 metrów II miejsce i srebrny medal zdobyła uczennica klasy 8c Zofia Konstanty. Gratulujemy!

zosiak23

MISTRZOSTWA TORUNIA W CZWÓRBOJU LEKKOATLETYCZNYM

12 maja odbyły się Mistrzostwa Torunia w Czwórboju Lekkoatletycznym. Reprezentacja naszej szkoły w składzie: Kacper Roman 6b, Mateusz Wielebski 6a, Franciszek Jaroń 6b, Tymon Ślusarczyk 6b, Nikodem Lipiński 6d, Jakub Bielecki 5c, zajęła II miejsce, zdobyła srebrne medale i uzyskała tytuł wicemistrzów Torunia w Czwórboju Lekkoatletycznym. Gratulujemy!

czwórb321

INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA TORUNIA W LEKKIEJ ATLETYCE – IGRZYSKA DZIECI

9 maja na Stadionie Miejskim im. Grzegorza Duneckiego odbyły się Indywidualne Mistrzostwa Torunia w Lekkiej Atletyce – Igrzyska Dzieci. Wśród kilkudziesięciu uczestników biegu na dystansie 300 metrow I miejsce i złoty medal zdobył Franciszek Jaroń z klasy 6b. W biegu na dystansie 60 metrów II miejsce i srebrny medal wywalczył Kacper Roman z tej samej klasy. Gratulujemy!

igrzyskadzieci231Franek igrzyskadzieci232Kacper