ZESPÓŁ MIX NA WORD DANCE CHAMPIONSHIP WADF 2023 W LIBERCU W CZECHACH

W dniach 24-28 listopada 2023r. zespół taneczny MIX działający w Szkole Podstawowej Nr 10 w Toruniu pod kierunkiem p. Anny Wasiłek wziął udział w Word Dance Championship WADF 2023 w Libercu w Czechach.

W ramach tego przedsięwzięcia 34 uczniów klas 3-7 naszej szkoły promowało Województwo Kujawsko-Pomorskie na arenie międzynarodowej. Tancerze zdobyli dwa medale w kategoriach zespołowych, tj.: I m. w kategorii Urban Street Dance Juveniles Large Teams (formacja MINI MIX), III m. w kategorii Urban Street Dance Juniors Showcases (formacja Mix JUNIOR) oraz medal i tytuł finalisty w kategorii solo, tj. II m. Zofia Grabowska - w kategorii Urban Street Dance Juniors Solo oraz VI m. Oliwia Chłopecka w finale kategorii Urban Street Dance Juniors Solo.

Uczestnicy wyjazdu dodatkowo mieli możliwość zwiedzenia Pragi, Centrum Liberca oraz Muzeum Szkła i Biżuterii w Jabloncu nad Nysą.

„Partnerem Strategicznym” przedsięwzięcia był Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko-Pomorskiego.

https://kujawsko-pomorskie.pl/

mixczechy231 mixczechy232

mixczechy233 mixczechy235

mixczechy234 mixczechy236

mixczechy237