MIĘDZYSZKOLNY BIEG MIKOŁAJKOWY

Piękna pogoda dopisała biegaczom podczas sobotniego Międzyszkolnego Biegu Mikołajkowego w parku „Glazja”. Gość specjalny, wicemistrzyni świata w żeglarstwie, sportowiec roku 2023  – Hanna Rogowska, opowiedziała zebranym o zawodach żeglarskich oraz treningu żeglarza. Po obowiązkowej rozgrzewce  wszyscy uczestnicy przystąpili do biegu, marszobiegu  oraz marszu terenowego. Po pokonaniu pięciokilometrowej lub krótszej trasy, pomiarze tętna i ćwiczeniach rozciągających dzieci otrzymały miłą niespodziankę. W tym roku św. Mikołaj okazał się niezwykle szczodry. Wszystkie dzieci zostały obdarowane sprzętem sportowym i akcesoriami służącymi podnoszeniu aktywności fizycznej na co dzień.

Dziękujemy serdecznie firmie MARBRO za ufundowanie nagród, Fabryce Cukierniczej Kopernik za słodkości oraz Rodzicom za pomoc w organizacji biegu.

Serdecznie zapraszamy na biegi w każda sobotę o godz. 10.00 w parku „Glazja”. Do zobaczenia!

biegmikołajkowy232 biegmikołajkowy231 

biegmikołajkowy235 biegmikołajkowy234

biegmikołajkowy236 biegmikołajkowy233